Naised

ERILISEL PÕHJUSEL: naine palus arstidel beebi viis nädalat enne õiget tähtaega ilmale aidata

Õhtuleht.ee 13.11.2017, 13:53

Naine üritas veenda tohtreid, et nad aitaks ta beebi viis nädalat enne õiget tähtaega ilmale. Põhjuseks ta enda truudusetus...

Tennessee tohter Lacy Windham sattus väga probleemsesse olukorda, kui patsient anus teda, et tohter aitaks viis nädalat enne õiget tähtaega ta beebi ilmale, vahendab Emirates 24/7.

Sellise ekstreemse palve taga oli põhjus, et naine oli oma abikaasat petnud. Ta lootis, et beebi varasem sünd aitab tal varjata asjaolu, et laps polegi tegelikult abikaasa oma.

Selleks hetkeks, mil naine palve arstile esitas  - ta abikaasa teadis, et naine oli juba niigi viis nädalat normaalsest kauem rase olnud.

Isaks saamist ootav mees töötas nimelt kaitseväes ja oli kogu naise raseduse kodust eemal tööl olnud. Lihtne matemaatika näitas mehele, et ta lapsuke oleks juba ammu pidanud sündima.

Tohter loomulikult keeldus sünnituse esilekutsumisest. Mees sai teada, et tegu pole tema lapsega, kui maimuke oli ilmavalgust näinud. Asjalood olid nimelt nii, et sündinud beebi oli mustanahaline, aga tema ema ja väidetav isa mitte.