Suhted ja seks

KURB TÕDEMUS: 4 märki, et naine kohtleb oma meest lapsena

Õhtuleht.ee 12.10.2017, 10:36

Kas oled oma kallimale võrdväärne partner? Või oled pigem ema eest? Pole midagi ebaseksikamat, kui kohelda oma partnerit lapsena. Hoolimata sellest, et see võib suhetes sage nähtus olla, pole see normaalne!

Kas usaldad ja lubad ka partneril mõningate asjade eest teie elus vastutada? Või võtad kõik enda kanda?

Your Tango toob välja neli ohumärki, et kohtled oma armastatut lapsena.

1. Sa näägutad pidevalt ja tuletad vanu asju meelde

Kui sa terve päeva mehe kallal näägutad  ja meenutad, et mida ta tegema peab, siis vähendadki tema isiksust - annad talle lapsestaatuse.

Usalda ja leia usku enda parterisse. See on alandav su mehele, kui sul temasse uskus pole.

2. Sa ei jäta oma partnerile ühtegi vastutusala

Kas oled see, kes tahab kõik ise teha? Kas võtad kogu vastutuse endale, sest sulle meeldib asju kontrollida? Või ei usalda sa partnerit?

3. Lapsed on sinu vastutusel. Alati.

Kui asi puudutab lapsi, siis kas jätada nad vahel oma partneriga? Või kahtled selle otsuse tegemisel? Kui sa ei julge või ei usalda oma kallimat, siis oleks aeg endalt küsida, et miks on see nii...

Me saaks partneriga lapsed ja peaksid koos ka nende eest vastutama. Neid ühiselt kasvatama. Kui sa tunned, et ainult sina vastutad laste eest, siis miks oled koos kellegagi, kes pole võimeline kohustusi jagama?

4. Sinu kallim on ebaküps

Kas kohtled kallimat lapsena, sest käitub vastavalt? Võibolla ta ongi lapsik. Aga küsi endalt, et kas tahad tõesti täiskasvanud last ?

Kui su kallim ei tule toime raha ja laste hoidmisega, pidutseb liigselt ja on jube isekas, siis oleks aeg pöörduda nõustaja juurde või mõelda lahutusele.

Suhtes tahetakse olla ikkagi võrdse inimesega, mitte täiskasvanud lapsega.