Ilu ja mood

SUURED JA ILUSAD: 222 kilo kaaluv naine avas ilusalongi suurtele naistele, kus toolid kannatavad välja ligi 400 kilo kaaluvaid kundesid

Õhtuleht.ee 11.09.2017, 09:48

Volüümikas iluteenindaja avas Las Vegases ilusalongi, mis mõeldud suurtele naistele, et nad tunneksid end mugavalt ja ei peaks tundma hirmu, et mõni tool nende all võiks puruneda.

31-aastane Jamie Lopez kaalub ise 222 kilo, mistõttu teab ta täpselt, mida suured ja lopsakad naised ilusalongi ootavad ja vajavad, kirjutab The Sun.

Nii muretses suur näitsik salongi toolid, mis peavad vastu kuni 362 kilo kaaluvate klientide raskusele.

Naine tunnistab, et koges ise piinlikku momenti, kus salongi külastades tema all tool purunes.

"Kõik jälgisid mind. See oli kohutav kogemus," meenutab ta, kust sai idee teha salong, mis täidab ka kõigi suuremate naiste vajadused.

Salongi täidab glamuur ja mööbel tehakse eritellimusena. Omanik soovib, et ükski klient ei tunneks, et ta istub justkui erilisel ja suuremal toolil. Ei! Kõik toolid salongis on suured ja kõik kliendid võrdsed.

"Ma tahan, et nad tunneksid, et neid koheldaks kuninglikult. Neil võib olla sisemiselt raske ja võibolla kõik ei tunne end ka sisemiselt ilusana," selgitab Jamie.

"Minu jaoks on oluline, et nad tunneksid end ilusana, kui nad siit salongist lahkuvad," lisab naine.

Jamie sõnul on kliente erinevatelt elualaldelt ja siiani kõik väga rahul, sest salong sisendab, et hoolimata suurusest saavad kõik olla ilusad.

Vaata SIIT!