Aegviidu
Elva
Haapsalu
Jõgeva
Jõhvi
Kadrina
Karksi-Nuia
Keila
Kihnu
Kohila
Kunda
Kuressaare
Kärdla
Mustvee
Narva
Orissaare
Otepää
Paldiski
Põltsamaa
Pärnu
Rakvere
Rapla
Ruhnu
Räpina
Saku
Tallinn
Tartu
Türi
Valga
Vastseliina
Veriora
Viljandi
Vilsandi
Võru
Vändra

4 ööpäeva prognoos Eesti kohta

REEDE 24.11
ÖÖSEL:
Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma, kohati ka lörtsi. Puhub kagu- ja lõunatuul 7-12, saartel ja rannikul puhanguti 17-20 m/s, hommikul nõrgeneb veidi. Õhutemperatuur on Lääne-Eestis +2..+7, ida pool -1..+1°C. Öö hakul püsib mandril libeduseoht!

PÄEVAL:
Pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vihma. Puhub lõunatuul 5-10, rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on 3..8°C.

LAUPÄEV 25.11
ÖÖSEL:
Pilves ilm. Sajab vihma ja lörtsi. Mitmel pool on udu. Puhub lõunakaare tuul 7-12, saartel ja rannikul puhanguti 15 m/s, hommikul nõrgeneb veidi. Õhutemperatuur on 0..+5, saarte rannikul kuni +7°C.

PÄEVAL:
Pilves selgimistega ilm. Kohati võib vähest vihma sadada. Ennelõunal puhub edela- ja läänetuul, pärastlõunal pöördub tuul lõunasse ja kagusse 4-10 m/s. Õhutemperatuur on 2..7°C.

PÜHAPÄEV 26.11
ÖÖSEL:
Pilves ilm. Lõuna poolt alates hakkab vihma ja lörtsi sadama ja sadu levib kiiresti põhja poole. Kagu- ja idatuul tugevneb 5-11, saartel ja rannikul puhanguti 15 m/s, hommikuks veidi nõrgeneb. Õhutemperatuur on 0..+5°C.

PÄEVAL:
Pilves ilm. Sajab vihma ja lörtsi. Puhub lõuna- ja kagutuul, pärastlõunal pöördub Lääne-Eestis põhja ja loodesse 7-11, puhanguti 15, saartel kuni 18 m/s. Õhutemperatuur on +1..+6°C.

ESMASPÄEV 27.11
ÖÖSEL:
Pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vihma ja lörtsi. Puhub edela- ja läänetuul 5-12, puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on 0..+4°C.

PÄEVAL:
Pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vihma ja lörtsi, õhtupoolikul läheneb Liivi lahele uus lörtsi- ja vihmasajuala. Puhub lõunakaare tuul 3-8, saartel ja Liivi lahe ümbruses puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on 0..+4°C.